Formy płatności

Wygoda i bezpieczeństwo naszych klientów jest naszym priorytetem dlatego przygotowaliśmy szereg rozwiązań dot. płatności, które udostępniamy do wyboru naszym klientom podczas zakupów. 

 

Przelew na konto bankowe
Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

 

Płatność za pobraniem
Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia.

 

Przelewy online
Forma płatności elektronicznej jest dedykowana dla Klientów, którzy chcą w szybki sposób opłacić zamówienie i przyspieszyć czas wysyłki towaru. Nasze przelewy online mogą zostać zrealizowane poprzez:

  • Płatności Shoper
  • DotPay
  • PayPal
  • Przelewy24.pl
  • PayU

 

Raty w mBank
mBank mRaty to pożyczka ratalna, dzięki której możesz swobodnie i bezpiecznie kupować na raty w internecie. Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki. Nie jesteś odsyłany do żadnych dodatkowych komunikatów mailowych czy placówki banku. Złożenie wniosku, otrzymanie decyzji z banku i zaakceptowanie umowy odbywa się w jednym procesie kredytowym. Ponadto wymagamy od Ciebie minimum formalności, ponieważ Twoja zdolność weryfikowana jest w oparciu o deklarację dochodu, którą składasz na wniosku o pożyczkę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl