O nas

Zainspiruj się naturą i relaksem z TRIPLANDER

Wizja TRIPLANDER:

Stać się wiodącym producentem hamaków, akcesoriów i sprzętu turystycznego, oferując najwyższej jakości, innowacyjne i bezpieczne produkty, które inspirują do odkrywania świata, tworzą niezapomniane wspomnienia i zapewniają maksimum komfortu w każdych warunkach.

 

Misja TRIPLANDER:

Projektować i tworzyć innowacyjny, funkcjonalny, trwały i wygodny sprzęt, który towarzyszy w każdej przygodzie:

  • Opracowywać nowe rozwiązania, aby zapewnić użytkownikom komfort i bezpieczeństwo podczas outdoorowych wyzwań.
  • Słuchać potrzeb i opinii użytkowników, aby stale udoskonalać oferowany sprzęt.

Promować zdrowy i relaksujący sposób "naładowania baterii":

  • Dzielić się wiedzą i inspiracją, tworząc bloga i wspierając wartościowe projekty i inicjatywy.
  • Współpracować z influencerami i ambasadorami, którzy promują aktywny styl życia i spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

 

O TRIPLANDER

Jesteśmy polskim producentem sprzętu i akcesoriów sportowych, turystycznych i outdoorowych, które oferujemy pod oznaczeniami marki TRIPLANDER. Nasze produkty kierujemy do każdego pasjonata, który oczekuje produktów odznaczających się ponadprzeciętną jakością użytych materiałów i wykonania.

Dzięki naszemu doświadczeniu, wiedzy i przygotowanemu zapleczu, świadczymy również usługi prototypowania i produkcji dla naszych klientów.

Stawiamy na rzetelność i autentyczność, a naszą firmę tworzymy z myślą o amatorach jak i profesjonalistach działających w różnych dziedzinach sportu, rekreacji i turystyki. Właśnie dlatego budowa pozytywnych relacji i opinie są naszym drogowskazem, który wskazuje nam kierunek działania.

 

Zespół

Konrad Kowal Triplander

Konrad

Preferuje sporty indywidualne i jest zapalonym wędkarzem. Jego ulubionymi metodami jest wędkarstwo karpiowe i mehod feeder. To sprawia, że wielogodzinne lub kilkudniowe spędzanie czasu stacjonarnie nad wodą nie jest mu obce, a komfort na wyprawach staje się priorytetowy.

Przy projektowaniu i produkcji sprzętu TRIPLANDER zwraca szczególną uwagę na komfort i innowacje, które wpłyną na dużą wygodę, wielozadaniowość i rozwiązania poprawiające funkcjonalność.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl